מזגן מיני אוטובוס 24v
תיאור מוצרים
ככל שהתחבורה הציבורית ממשיכה להתפתח, חשוב להבטיח שלרוכבים יהיה נוח ובטוח במהלך נסיעותיהם. כאן נכנס לתמונה מזגן המיני אוטובוס 24v, שנותן מענה אמין ויעיל לשמירה על קור ונוחות של אוטובוסים וטנדרים קטנים, גם בימים הכי חמים.
מזגן מיני אוטובוס JUKOOL 24v הוא מערכת קומפקטית וקלת משקל המיועדת להתאים היטב באוטובוסים וטנדרים קטנים. למרות גודלו הקטן, הוא מספק קירור רב עוצמה כדי להבטיח נסיעה נוחה לנוסעים, גם בזמני נסיעה שיא.
מזגן מיני אוטובוס 24V הוא פתרון מצוין לשמירה על קרירות ונוחות של אוטובוסים וטנדרים קטנים במזג אוויר חם. עם הקירור היעיל, זרימת האוויר המתכווננת וההתקנה הקלה שלו, הוא הבחירה המושלמת עבור כל עסק תחבורה קטן המחפש לספק חווית לקוח באיכות גבוהה.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מזגן מיני אוטובוס 24v |
| מותג | JUKOOL |
| דֶגֶם | FT-BAC-E601 |
| מתח מדורג | DC 24V |
| קיבולת קירור סטנדרטית | 9-12KW מתכוונן |
| מתח גבוה | DC600W |
| זרימת אוויר לקירור |
4200 m3/h |
| זרימת אוויר אידוי | 2800 m3/h |
| צריכת חשמל כוללת | פחות מ-8A (600V) |
| מדיום עבודה | R407C |
| נפח הזרקה | 2.5 ק"ג |
| קצב פריקת מדחס | 36 סמ"ק/ר |
פרטי מוצר
מזגן מיני אוטובוס JUKOOL 24v הוא מערכת חזקה שבנויה להחזיק מעמד. הוא עשוי מחומרים איכותיים וכולל מגוון של מנגנוני בטיחות כדי להבטיח שהוא פועל בבטחה ובאמינות.


תכונת המוצר
חלק מהמאפיינים העיקריים של מזגן JUKOOL 24v מיני אוטובוס כוללים:
1. קירור יעיל: מזגן מיני אוטובוס 24V נועד לספק קירור יעיל בחללים קטנים. הוא מצויד במדחס ובמאייד בעלי ביצועים גבוהים, הפועלים יחד לקירור מהיר של האוויר.
2. זרימת אוויר מתכווננת: המזגן כולל מערכת זרימת אוויר מתכווננת המאפשרת לשלוט על כיוון האוויר וכן על מהירותו, מה שמבטיח שהנוסעים נוחים בכל תנוחת ישיבה.
3. התקנה קלה: התקנת מזגן מיני אוטובוס 24V מהירה וקלה. המערכת מגיעה עם כל הרכיבים הדרושים וניתנת להתקנה על ידי טכנאי מוסמך תוך מספר שעות בלבד.
4. רעש נמוך: המזגן נועד לפעול בשקט, מה שמבטיח שהנוסעים יוכלו ליהנות מנסיעה שלווה ללא הסחות דעת מיותרות.

ביקורות לקוחות
מזגן מיני אוטובוס JUKOOL 24v מתאים באופן מושלם לשימוש באוטובוסים וטנדרים קטנים. הוא אידיאלי עבור שירותי הסעות, הסעות לבית ספר ושירותי תחבורה ציבורית אחרים בקנה מידה קטן.

פרופיל החברה

מזגן מיני אוטובוס JUKOOL 24v מיוצר על פי תקני בטיחות מחמירים. הוא תוכנן עם מגוון מנגנוני בטיחות כדי למנוע תקלות ולהבטיח שהנוסעים בטוחים לאורך כל נסיעתם.

תערוכת JUKOOL

אריזה ומשלוח
תגיות פופולריות: מזגן מיני אוטובוס 24v, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















