דוד דיזל בבית
הדרכה למוצר
בחורף הקר, חימום הוא בעיה גדולה לכולם. תנורי חימום חשמליים טהורים מסורתיים צורכים הרבה חשמל והם יקרים מדי; מחממי דיזל חוסכים כסף, אבל בדרך כלל יש רקדוד דיזל למשאיתאוֹדוד דיזל לקראוון, שרובם תוכננו במיוחד עבור מכוניות. אז איך אתה יכול למצוא דרך לחמם במהירות את הבית שלך תוך חיסכון בכסף?
על מנת להתמודד טוב יותר עם הקור העז, צוות ה-JUKOOL R&D פיתח סוג חדש של דוד חשמלי המתאים לשימוש ביתי. הוא משתמש בסולר כדלק, בעל יכולת חימום גדולה, צריכת חשמל נמוכה, חסכוני ועמיד, והוא הבחירה החדשה שלכם למלחמה בחורף הקר.

תכונות עיקריות
אין יותר פחד מקור
דוד דיזל במיוחד לשימוש ביתי לחורף הקרוב
יתרונות:
צריכת חשמל נמוכה במיוחד, כושר חימום גבוה יותר, חימום מהיר.
צריכת חשמל 19-40W, אבל קיבולת חימום מקסימלית 10000W

מפרט מוצר
| שם מוצר | דוד דיזל בבית |
| מותג | JUKOOL |
| מתח מדורג | 24V |
| כוח חימום | 5kw-8kw |
| צריכת חשמל | 19~40W |
| סוּג | מחמם אוויר חשמלי/מחמם חניה/דוד דיזל |
| גודל | 325x430x540 מ"מ |
| מתח מתאם | 12V/24V/220V/110V |
| צריכת דלק | 0.15~0.65L/h |
| טמפרטורת עבודה | -40~40 מעלות |

יישומים
ניתן להשתמש בתנור דיזל JUKOOL בבית בסלון, בבית לחיות מחמד, בזקיף, במשרד או בחלל פנימי אחר.

אמצעי זהירות
שימו לב לפליטות פליטה

דרך שליטה
תצוגת מסך LCD להתאמת טמפרטורה קלה

אפשרויות לחימום דיזל JUKOOL
יש לנו אפשרויות קיבולת חימום של 2KW, 5KW,8KW. הסגנון יכול להיות משולב אנכי, משולב אופקי, מפוצל בכיסוי פלסטיק, מפוצל בכיסוי אלומיניום, סוג ממד חכם כאפשרויות כפי שמוצג למטה.

תגיות פופולריות: דוד דיזל בבית, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















