מערכת AC חשמלית 12V למשאית
הדרכה למוצר
מערכת AC חשמלית 12V שלנו למשאית היא מוצר חדשני ביותר שנועד לחולל מהפכה בתעשיית התחבורה. מערכת זו תוכננה במיוחד כדי לספק שירותי מיזוג אוויר וחימום למשאיות, מה שהופך נסיעות ארוכות לנוחות יותר עבור הנהגים. המערכת מבוססת על 12 וולט ומסוגלת לספק שירותי מיזוג וחימום עוצמתיים לתא המשאית.

פרמטרים עיקריים (מפרט)
| שם מוצר | מערכת AC חשמלית 12V למשאית |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PI01 |
| יכולת קירור | 6000-9000btu |
| הַסָקָה | PTC (אופציונלי) |
| כּוֹחַ | 750W |
| מתח | 12V |
| נוֹכְחִי | 70A |
| חור חיתוך גג | לא קטן מ-600*300 מ"מ |
יתרונות עיקריים
מערכת AC חשמלית 12V שלנו למשאית מצוידת בתכונות רבות שהופכות אותה לבחירה אידיאלית עבור בעלי משאיות. ראשית, המערכת יעילה ביותר, מייצרת מיזוג אוויר וחימום עוצמתיים תוך צריכת חשמל מינימלית. בנוסף, המערכת מגיעה עם מערכת בקרה אוטומטית המווסתת טמפרטורה, ומבטיחה נוחות מיטבית לנהגים ולנוסעים. המערכת גם קלה מאוד להתקנה, וניתן להרכיב אותה על כל דגם של משאית.

מימד המוצר ופרטי אריזה
מערכת AC חשמלית 12V שלנו למשאית היא מערכת קומפקטית המורכבת ממאייד, מדחס, מעבה ובקר. בקר המערכת מווסת את טמפרטורת המערכת וניתן לכוונן בקלות בהתאם להגדרה המועדפת על הנהג. המערכת מופעלת באמצעות סוללת 12V, והיא יעילה ביותר, צורכת חשמל מינימלי.

יישומים
מערכת AC חשמלית 12V שלנו למשאית אידיאלית לשימוש במגוון רחב של יישומים. ניתן להתקין את המערכת במשאיות המשמשות לנסיעות ארוכות, מה שמבטיח שהנהג יישאר נוח לאורך כל הנסיעה. המערכת יכולה לשמש גם במשאיות משלוחים, מה שמבטיח שמוצרים מתכלים יישארו קרירים וטריים לאורך כל המסע. בנוסף, ניתן להתקין את המערכת באוטובוסים, מה שמבטיח שהנוסעים יישארו נוחים במהלך נסיעות ארוכות.

תגובות לקוחות
מערכת AC חשמלית 12V שלנו למשאית היא מערכת קומפקטית המורכבת ממאייד, מדחס, מעבה ובקר. בקר המערכת מווסת את טמפרטורת המערכת וניתן לכוונן בקלות בהתאם להגדרה המועדפת על הנהג. המערכת מופעלת באמצעות סוללת 12V, והיא יעילה ביותר, צורכת חשמל מינימלי.

אריזה ומשלוח
אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות נוספות על מוצר זה!
תגיות פופולריות: מערכת AC חשמלית 12V למשאית, סין, יצרנים, מפעל, מותאמת אישית, סיטונאי, זולה, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















