מזגן חניה קירור 12v
הצגת המוצר
מזגן קירור חניה 12v הוא מכשיר יעיל ואמין במיוחד המיועד לשימוש בכלי רכב חונים. זהו פתרון חדשני להתמודדות עם סוגיית הטמפרטורות הלא נוחות בתוך מכוניות חונות.
מזגן נייד זה ניתן להתקנה בקלות במגוון רכבים ויכול לתפקד ביעילות בחללים קטנים וגדולים כאחד.
מזגן קירור חניה 12V הוא מחליף משחק בטכנולוגיית הרכב. הקירור היעיל שלו, הרעש הנמוך, היעילות האנרגטית וההתקנה הקלה הופכים אותו להשקעה מצוינת עבור בעלי רכב. זהו גם פתרון אמין להתמודדות עם סוגיית הטמפרטורות הלא נוחות בתוך מכוניות חונות. עם תקני הבטיחות, הרבגוניות והזמינות שלו, מזגן קירור חניה 12V הוא חובה לכל מי שמחפש לשפר את חווית הרכב שלו.

תכונת המוצר ויתרונותיו
המוצר מציע מספר תכונות ייחודיות שהופכות אותו לתוספת חשובה לכל רכב. תכונות אלה כוללות:
1) חומר באיכות גבוהה - מזגן קירור החניה 12v בנוי באמצעות החומרים האיכותיים ביותר כדי להבטיח עמידות ואריכות ימים מקסימלית.
2) קירור יעיל - המכשיר מציע קירור יעיל ויכול להפחית את הטמפרטורה בתוך רכב חונה עד 20 מעלות צלזיוס.
3) רעש נמוך - המוצר פועל במינימום רעש, מבטיח שנוסעי הרכב אינם מופרעים.
4) חסכוני באנרגיה - המכשיר מיועד לצרוך רק כמויות מינימליות של חשמל, ובכך לחסוך כסף בחשבונות האנרגיה.
5) קל להתקנה - המוצר פשוט להתקנה ואינו דורש ידע טכני או סיוע.


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מזגן חניה קירור 12v |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר
מזגן קירור חניה 12V מופעל באמצעות סוללת 12V DC ומגיע עם מתאם AC. ניתן להתקין אותו בקלות ברכב חונה וצריך רק מקום קטן להתקנה. המכשיר מגיע גם עם שלט רחוק ידידותי למשתמש המאפשר למשתמשים לשלוט בהגדרות הטמפרטורה ובמהירות המאוורר.




יישומים
מזגן קירור חניה 12V אידיאלי עבור מגוון רחב של כלי רכב כולל מכוניות, טנדרים, משאיות וקרוואנים. ניתן להשתמש בו במגוון יישומים כגון נהיגה למרחקים ארוכים, קמפינג והרפתקאות חוצות. המוצר הוא גם אופציה פופולרית עבור בעלי חיות מחמד שרוצים להבטיח שחיית המחמד שלהם תהיה נוחה בכלי הרכב החונים שלהם.


פרופיל החברה

מזגן קירור חניה 12V תוכנן מתוך מחשבה על בטיחות. הוא נבדק ביסודיות ואושר על ידי תקני התעשייה כדי לעמוד בדרישות בטיחות מחמירות. המכשיר בנוי מחומרים איכותיים העולים על תקני הבטיחות ומבטיחים אמינות מירבית.

אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: מזגן קירור חניה 12v, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















