Box Truck Ac Unit
יחידת ה-AC של משאית הקופסה מציעה סביבה נוחה ופרודוקטיבית לנהגי משאיות. יש לו יתרונות בולטים, כולל היותו נייד, ידידותי לסביבה וחסכוני בדלק. יחידה זו היא אופציה מצוינת עבור חברות הובלות שרוצות לספק סביבת עבודה נוחה לנהגים שלהם תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהם.
שלח החקירה
הצגת המוצר
הצגת המוצר
יחידת ה-AC של משאית התיבה טובה גם לאיכות הסביבה. מכיוון שהוא לא מסתמך על המנוע, הוא מפחית את פליטת הפחמן, שמזיקה לסביבה. זה גם מפחית את זיהום הרעש, ומספק מרחב שליו ושליו לנהג המשאית. להפחתת הפליטות יש גם יתרונות כלכליים שכן צריכת הדלק של הרכב יורדת.
יחידת ה-AC של משאית הקופסה מציעה סביבה נוחה ופרודוקטיבית לנהגי משאיות. יש לו יתרונות בולטים, כולל היותו נייד, ידידותי לסביבה וחסכוני בדלק. יחידה זו היא אופציה מצוינת עבור חברות הובלות שרוצות לספק סביבת עבודה נוחה לנהגים שלהם תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהם.

תכונת המוצר ויתרונותיו


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | יחידת AC של משאית קופסה |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר




יישומים


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: יחידת AC משאית ארגז, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















