Mini Split Ac למשאית מזון
מבוא מוצר
עם בוא הקיץ החלו נהגי משאיות רבים לחשוש שלא יוכלו לנוח היטב, אולי בגלל שהפעלת המזגן תגדיל את ההוצאות שלהם.JUKOOL mass-מתאים אישית את "מיני פיצול AC למשאית מזון", שיכולה להשתמש ישירות בסוללת הרכב, באספקת החשמל של 12V או 24V DC כדי לאפשר למזגן לפעול ברציפות במשך 8 שעות.
כמותג מזגנים בעידן האינטרנט של הדברים, מזגן JUKOOL הביא אוויר בריא לתחום הנסיעות הניידות על ידי מימוש ההתאמה האישית ההמונית של "מזגן חניה" בענף, המספק סביבת מנוחה נוחה ונוחה לנהגי משאיות ברחבי העולם.
פונקציית ההגנה-תתת-מתח יכולה לזהות אוטומטית את מתח הסוללה כדי להבטיח שהמכונית תעצור כאשר המתח נמוך מהערך הבטוח, כדי להבטיח שהמכונית תוכל להתניע כרגיל.
מבחינת איכות המוצר, JUKOOL של "מזגן משאית"עם הסמכת מערכת האיכות הסמכותית "CQC" לא רק עומד בסטנדרטים של מזגנים ביתיים, אלא גם עובר את מבחן התהודה של תקני הרכב.

תכונת המוצר ויתרונותיו


פרמטרים של מוצר
| שם המוצר | מיני ספליט AC עבור פוד טראק |
| מותג | JUKOOL |
| מס' דגם | FT-TAC-PV01S/02S |
| מֶתַח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| קיבולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8 מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר



למיני AC מפוצל זה למשאית מזון יש מימד חכם, לא תופס יותר מדי תא נוסעים בפנים ובחוץ. החבילה המלאה כולל יחידת מזגן פנימית וחיצונית, שלט רחוק, צינור וצינור ואביזרים.

יישומים
המיני המפוצלת הזו למשאית מזון יכולה לשמש לא רק עבור משאיות ארגז, אלא משאיות כבדות, מכונות חקלאות ובנייה, רכבי שטח-, יאכטות וסירות, ואפילו בתים קטנים. בכל מקום יהיה שטח קטן והוא יכול לספק מתח DC, ניתן להשתמש ב-AC זה. ולספק אוויר קריר.

אריזה ומשלוח
המיני AC המפוצל שלנו למשאית מזון ארוז בקופסת פחמן עם קצף עובש בפנים כדי להגן על יחידת AC.

תגיות פופולריות: mini split ac למשאית מזון, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
זוג
לאאולי גם תרצה
שלח החקירה
















