מזגן חשמלי לאוטובוס עירוני
תיאור מוצרים
מזגן האוטובוס העירוני החשמלי הוא מערכת קירור וחימום בעלת ביצועים גבוהים המיועדת לכלי תחבורה עירוניים. הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת וחומרים איכותיים המספקים קירור או חימום יעיל ואמין לנוסעים.
מזגן האוטובוס העירוני החשמלי הוא פתרון קירור וחימום חדשני המיועד לכלי תחבורה עירוניים מודרניים. הוא מספק סביבה נוחה ומרעננת לנוסעים במהלך הנסיעה, ומבטיח נסיעה מהנה. עם טכנולוגיה מתקדמת, יעילות גבוהה, אמינות ותפעול נוח, מזגן האוטובוס העירוני החשמלי הפך לחלק חיוני של מערכת התחבורה העירונית המודרנית.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מזגן חשמלי לאוטובוס עירוני |
| מותג | JUKOOL |
| דֶגֶם | FT-BAC-E601 |
| מתח מדורג | DC 24V |
| קיבולת קירור סטנדרטית | 9-12KW מתכוונן |
| מתח גבוה | DC600W |
| זרימת אוויר לקירור |
4200 m3/h |
| זרימת אוויר אידוי | 2800 m3/h |
| צריכת חשמל כוללת | פחות מ-8A (600V) |
| מדיום עבודה | R407C |
| נפח הזרקה | 2.5 ק"ג |
| קצב פריקת מדחס | 36 סמ"ק/ר |
פרטי מוצר
1. טכנולוגיה מתקדמת: מזגן האוטובוס העירוני החשמלי מאמץ טכנולוגיה מתקדמת כדי לענות על הדרישה הגבוהה של הסביבה, יש לו יכולת נהדרת של חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה
2. יעילות ואמינות גבוהה: מזגן האוטובוס העירוני החשמלי תוכנן להיות יעיל ואמין ביותר, המבטיח ביצועי קירור או חימום איכותיים בכל עת.
3. תפעול נוח: למזגן החשמלי באוטובוס העירוני יש שלבי פעולה פשוטים, כולל בקרת טמפרטורה אוטומטית, תצוגת טמפרטורה, רמות מהירות מאוורר מרובות ובקרת כיוון האוויר.
4. חווית נוסעים נוחה: עם בקרת טמפרטורה ולחות נהדרת, מזגן האוטובוס העירוני החשמלי יכול לספק סביבה נוחה ומרעננת לנוסעים במהלך הנסיעה.


תהליך ייצור
1. למזגן החשמלי באוטובוס העירוני יש מעגל קירור עצמאי, המבטיח יעילות קירור גבוהה יותר ומונע סיכון לדליפות קירור.
2. המזגן החשמלי באוטובוס העירוני מגיע גם עם פילטר שיכול ביעילות לטהר את האוויר, להסיר מזהמים מזיקים ואלרגנים, ולהפוך את האוויר לרענן ובריא.
3. מזגן האוטובוס העירוני החשמלי מצויד במערכת בקרה חכמה שיכולה להתאים את הטמפרטורה והלחות בהתאם לסביבה בפועל, ומספקת חווית נוסע נוחה.

ביקורות לקוחות
מזגן אוטובוס עירוני חשמלי מתאים לכל סוגי האוטובוסים העירוניים החשמליים, נותן פתרון קירור וחימום איכותי למערכת התחבורה העירונית. זה יכול להיות בשימוש נרחב באוטובוסי סיור עירוניים, אוטובוסים לתחבורה ציבורית ורכבי תחבורה עירוניים חשמליים אחרים.

פרופיל החברה

מזגן האוטובוס העירוני החשמלי עומד בתקני הבטיחות המחמירים של ענף התחבורה. הוא עבר בדיקות והסמכה קפדניות, מה שמבטיח את הבטיחות, העמידות והאמינות שלו.

תערוכת JUKOOL

אריזה ומשלוח
שירות צוות JUKOOL

תגיות פופולריות: מזגן חשמלי לאוטובוס עירוני, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















