
גג הר Rv AC יחידת
הצגת המוצר
לחלק מהקרוואנים או הטנדרים של מזגנים אין מספיק יכולת קירור במיוחד בצד האחורי. מזגן הקרוואן שלנו יכול להוות AC נוסף כדי לספק יותר אוויר קירור.JUKOOL דגם FT-CAC-135יחידת HP לגג רכבי פנאי AC עצמה עובדת עם 220V , יכולה להתחבר ישירות לחשמל AC בחוץ, או להתחבר לסוללה עם ממיר מתח .
זהו עיצוב אילם חדש עם סביבה נוחה ללא רעש. יכולה להיות מערכת קירור וחימום נוספת עבור קרוואן או טנדר. לספק סביבה טובה יותר עבור טנדר וקרנוה בתוך החדר

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | יחידת AC על גג קרוואנים |
| יכולת קירור | 3300W |
| יכולת חימום | 3400W |
| צריכת חשמל (קירור/חימום) | 1340W/1110W |
| זרם (קירור/חימום) | 6.3A/5.3A |
| זרם רוטור נעול מדחס | 28A |
| נוזל קירור | R410a |
| מֵמַד | 1054*736*253 מ"מ |
| מימד פנימי | 540*490*65 מ"מ |
| מימד חור חיתוך בגג | 362*362 מ"מ |
| משקל כולל | 45 ק"ג |
פרטי מוצר
*שתי אפשרויות צבע, יכולות להיות צבע לבן ושחור כסטנדרט
* שיטת בקרה שלוש. יחידת הגג שלנו ל-Rv AC יכולה להיות בקרת APP, בקרת כפתורים ושלט רחוק. אנו מספקים שלט רחוק בתוך החבילה
* כיסוי פלסטיק עשוי עובש הזרקה, דק וקומפקטי בעובי של 253 מ"מ בלבד, אופנה ויפה
*איירלט פנימי בעל עיצוב אופנתי ותפוקת אוויר נוחה עם תצוגת LED אחורית צבעונית.

מימד המוצר
לדגם זה עיצוב דק עם גובה נמוך, עיצוב אופנה. יכול להתאים לרוב גג הקרוואנים.

תעודות
עברנו תעודת ISO9000,ISTF16949,CE,UL, RoHs המאפשרת לנו להמשיך בקרת איכות טובה ויציבה. אנו מקפידים על הדרישות של 16949 במהלך שלב התכנון והייצור.

תערוכת מפעל
Nanjing FUTRUN Vehicles Technology Co., Ltd מתמחה במוצרים הקשורים לאיכות הסביבה ברכב וכן בפתרון מושלם של מזגן ומערכת חימום לכל סוגי הרכבים. המוצרים העיקריים שלנו כוללים מזגן לאוטובוסים ואוטובוסים, מזגן למשאיות, מזגן לקראוון, מזגן נייד, מזגן לגובה, יחידות קירור וכו'.
אנו נהנים מיחסי לקוחות ארוכי טווח המבוססים על רוח של אמון, ונמשיך לפתח את הקשרים הללו ללא הרף עם לקוחות קיימים וחדשים. כל מה שאנחנו עושים זה להגשים את הסלוגן שלנו: סביבה נוחה לחיים טובים יותר.
במפעל שלנו יש בסביבות 10000 מ"ר. יש לנו צוות מו"פ משלנו המאפשר לנו לעמוד בדרישות התאמה אישית. צוות מכירות ואחרי מכירות מקצועי כדי לשרת את הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר.

שאלות נפוצות
ש: האם אתה יצרן?
ת: כן, אנחנו שילוב מפעל ומסחר במשך יותר מ-10 שנים.
ש: איזה סוג של אחריות של המוצרים שלך?
ת: כל המוצרים שלנו עם אישור ISO/TS16949, אחריות איכות לשנה. כל חלק ייבדק כדי להבטיח 100 אחוז ביצוע לפני המשלוח. איכות ושביעות רצון הלקוחות היא הדאגה הראשונה שלנו.
ש: מה דעתך על זמן האספקה של הסחורה?
ת: לבדיקת מדגם, שזה תלוי באחסון. עבור ייצור בכמויות גדולות, זמן האספקה הוא בערך 15-30 ימים על סמך מצב ההזמנה
ש: האם אתה מקבל הזמנות מותאמות אישית?
ת: כן. הזמנות OEM & ODM יתקבלו בברכה.
חבילה: חבילה ניטראלית/חבילת עיצוב של הלקוח: קופסת עיצוב משל הלקוח עם שם מותג משלו הדפסת לוגו בגוף החיישנים מקובלים.
ש: איזו תחבורה אתה מקבל?
ת: DHL. FEDEX, TNT, UPS, EMS, משלוח אוקיינוס כנוח לך.

תגיות פופולריות: יחידת AC לגג rv, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
זוג
גג גג לחניוןאולי גם תרצה
שלח החקירה











