מזגן גג לחניון
הדרכה למוצר
מזגן הגג שלנו לחניכים הוא תוספת נהדרת לקמפר או הקרוואן שלך. זה הופך את הקמפינג לנוח ונוח יותר על ידי מתן אוויר קריר בקיץ חם. מזגן הגג הוא גם אפשרות חסכונית יותר במקום בהשוואה למזגנים ניידים.

פרמטרים עיקריים (מפרט)
| שם מוצר | יחידת AC גג 12 וולט |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PI11 |
| יכולת קירור | 2000W / 2400W |
| כּוֹחַ | 700W-850W |
| מתח | 12V / 24V (אופציונלי) |
| נוֹכְחִי | 35A-60A |
| מָנוֹעַ | מנוע ללא מברשות |
| מַדחֵס | גלילה |
מזגן הגג שלנו מורכב ממספר אלמנטים, כולל מדחס, מאייד, מעבה, מאוורר ותעלות צינור. תהליך הקירור די פשוט: נוזל הקירור נכנס למדחס כגז, שם הוא נדחס. הגז הדחוס עובר תהליך שלפיו הוא הופך לאדים בלחץ גבוה ובטמפרטורה גבוהה.
לאחר מכן האדים החמים נכנסים למעבה, שם הוא משחרר חום והופך לנוזל. הנוזל זורם דרך המאייד וקולט חום פנימי מהחניון שלך. לאחר מכן הוא ממיר בחזרה לאדים ונכנס למדחס.

יתרונות עיקריים
מזגן הגג שלנו מציע מספר תכונות שהופכות אותו לתוספת אידיאלית לחניון שלך. המזגן קומפקטי וקל משקל, מה שמקל על התקנה על גג הקרוואן שלך. יתר על כן, הוא פועל בשקט, מייצר רעש מינימלי שאינו מפריע לחוויית הקמפינג שלך.
מזגן הגג גם חסכוני באנרגיה, ומבטיח שלא תרוקן את הסוללה של החניון. זה עובד על ידי נשיפה של אוויר חם מהחלק הפנימי של החניון שלך אל החוץ, אשר מקרר את האוויר ומחזיר אותו לתוך החניון. יתר על כן, יש לו תרמוסטט מובנה המאפשר לך להגדיר את הטמפרטורה הרצויה, מה שמבטיח שהחניון שלך יישאר קריר ונוח.

מזגני גג מגיעים עם מגוון אמצעי בטיחות המבטיחים את בטיחותכם בזמן השימוש במכשיר. לדוגמה, המזגן נכבה אוטומטית אם הטמפרטורה בתוך החניון נעשית גבוהה מדי, מה שמבטיח שכל הנוסעים יישארו בטוחים.
יתר על כן, המזגן מגיע עם חומרים עמידים בפני אש, המבטיחים שהמכשיר לא יעלה באש. יש לו גם מפסק מובנה שנדלק במקרה של קצר חשמלי, ומונע כל נזק.
יישומים
מזגן הגג שלנו אידיאלי לחניכים שאוהבים הרפתקאות בחוץ. זוהי תוספת מצוינת למי שחי באקלים חם יותר, ולמי שרוצה לשמור על הנוחות של בתיהם תוך כדי תנועה. מזגן הגג עובד היטב בקמפיינים, נגררים קטנים ובתי מנוע.

תגובות לקוחות

אריזה ומשלוח

תגיות פופולריות: מזגן גג לחניון, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה















