מזגן 12 וולט למשאיות למחצה
הצגת המוצר
מזגן 12 וולט למשאיות למחצה הוא מוצר שתוכנן במיוחד לצרכיהם של משאיות ארוכות טווח המבלות תקופות ממושכות על הכביש באקלים חם ולח. יחידת מיזוג אוויר ניידת זו מותקנת על לוח המחוונים של הרכב ומופעלת על ידי מערכת החשמל 12-וולט של המשאית.

תכונת המוצר ויתרונותיו
מזגן 12 וולט למשאיות למחצה עוצב מתוך מחשבה על בטיחות. למאווררים שלה יש דירוג דציבלים נמוך שממזער את רמת הרעש של היחידה, ומאפשר לנהגי משאיות לנהוג ללא הסחת דעת. בנוסף, חומרי הבנייה והרכיבים החשמליים של היחידה עמידים בחום, מה שמפחית את הסיכון לשריפות חשמל.


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מזגן 12 וולט למשאיות למחצה |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר

מזגן 12 וולט למשאיות למחצה כולל תרמוסטט דיגיטלי המאפשר לנהגים להתאים את הטמפרטורה לרמת הנוחות הרצויה להם. היחידה מצוידת גם בטיימר שניתן לתכנת כך שיכבה אוטומטית את המזגן לאחר פרק זמן ייעודי, תוך שמירה על כוח הסוללה של המשאית.



יישומים
מזגן 12 וולט למשאיות למחצה הוא אידיאלי עבור משאיות ארוכות טווח הנוסעות באזורים עם אקלים חם ולח. זה יכול לשמש גם נהגים המובילים מטען רגיש לטמפרטורה או שצריכים לשמור על טמפרטורות נוחות בתוך המשאית בזמן מנוחה במהלך נסיעות ארוכות.


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: מזגן 12 וולט למשאיות למחצה, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















