מזגן 12v 24v Dc Truck Sleeper
הדרכה למוצר
מזגן משאית 12v/24v DC שלנו הוא יחידת מיזוג אוויר איכותית שתוכננה במיוחד עבור משאיות וכלי תחבורה אחרים. מזגן זה נועד לשמור על נוחות הנהג במהלך נסיעות ארוכות ונסיעות שטח, ללא קשר למזג האוויר. עם הטכנולוגיה המתקדמת וצריכת האנרגיה היעילה שלו, זהו הפתרון המושלם לכל מי שמחפש לשפר את חווית הנהיגה שלו.

פרמטרים עיקריים (מפרט)
למזגן ישן משאית 12v/24v DC שלנו יש מספר מרכיבים מרכזיים שהופכים אותו לבולט משאר המזגנים בשוק. רכיבים אלו כוללים מדחס בעל יעילות גבוהה, מאייד, מעבה ומאוורר. המדחס אחראי על דחיסת גז הקירור, אשר מועבר לאחר מכן דרך המאייד, שם הוא סופג חום מאזור השינה. הקבל אחראי על שחרור החום הנספג כלפי חוץ, ומבטיח שאזור השינה יישאר קריר. לבסוף, המאוורר מזרים את האוויר הקריר בכל אזור השינה, ומבטיח להגיע לכל פינה.
| שם מוצר | 12v 24v DC Truck Sleeper מזגן |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PI09 |
| יכולת קירור | 2000W / 2400W |
| כּוֹחַ | 700W-850W |
| מתח | 12V / 24V (אופציונלי) |
| נוֹכְחִי | 35A-60A |
| מֵמַד | 974*827*197 מ"מ |
| מַדחֵס | גלילה |

יתרונות עיקריים
מזגן המשאית 12v/24v DC שלנו עמוס בתכונות שגורמות לו לבלוט מהקהל. זהו מזגן יעיל ביותר המנצל קלט DC בעל הספק נמוך כדי לייצר עוצמת קירור יוצאת דופן. יש לו בקרת מהירות משתנה, כך שהנהגים יכולים להתאים את הקירור להעדפותיהם, מה שהופך אותו ליחידה המושלמת לשימוש כל השנה. היחידה מסוגלת לקרר את אזור השינה במהירות, והיא גם שקטה במיוחד, מה שמבטיח שהנהגים לא יפריעו מהרעש. בנוסף, היחידה עשויה מחומרים איכותיים, המבטיחים את אורך החיים והאמינות שלה.

יישומים
מזגן 12v/24v DC שלנו למשאיות שינה אידיאלי עבור מגוון רחב של יישומי תחבורה, כולל משאיות ארוכות טווח, אוטובוסים, קרוואנים וסירות. הוא מתאים גם לשימוש במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מוגבלת, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי עבור אלה שנהנים מפעילויות חוצות כגון קמפינג ודייג. עם היעילות הגבוהה וצריכת החשמל הנמוכה, זהו הכלי המושלם לכל מי שרוצה ליהנות מסביבה נוחה וקרירה, לא משנה היכן הוא נמצא.

תגובות לקוחות

אריזה ומשלוח
תגיות פופולריות: מזגן ישן משאית 12v 24v dc, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















