יחידת AC 12V למשאית למחצה
הצגת המוצר
יחידת 12V AC עבור חצי משאית היא יחידת מיזוג אוויר ניידת ואיכותית שתוכננה במיוחד עבור תאים סמי משאיות. זהו פתרון חסכוני לנהגים המבלים שעות ארוכות בכביש וזקוקים לסביבה נוחה וקרירה למנוחה ולהטעינה.
היחידה מופעלת על ידי סוללת 12V DC ומשתמשת במדחס בעל יעילות גבוהה כדי לספק עד 6000 BTU של כוח קירור. הוא כולל רפפות מתכווננות לכיוון זרימת האוויר ולוח בקרה קל לשימוש לכוונון הטמפרטורה ומהירות המאוורר.

תכונת המוצר ויתרונותיו
- נייד וקל להתקנה
- מדחס ביעילות גבוהה לקירור חזק
- רפפות מתכווננות לכיוון זרימת האוויר
- לוח בקרה קל לשימוש לכוונון טמפרטורה ומהירות מאוורר
- מעגלי בטיחות מובנים להגנה מפני זרם יתר, מתח יתר והתחממות יתר


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | יחידת AC 12V עבור חצי משאית |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר
יחידת 12V AC שלנו עבור משאיות למחצה תוכננה מתוך מחשבה על בטיחות. יש לו מעגלי הגנה מובנים המונעים זרם יתר, מתח יתר והתחממות יתר. זה גם נבדק עבור בטיחות ואמינות כדי להבטיח שהוא עומד בתקני התעשייה.




יישומים
יחידת 12V AC שלנו למשאית למחצה מושלמת לנהגי משאיות ארוכות טווח שזקוקים לסביבה נוחה וקרירה לנוח ולהטעין. זה יכול לשמש גם עבור יישומים אחרים, כגון בסירות, קרוואנים וכלי רכב אחרים. עם העיצוב הנייד והקומפקטי שלו, הוא קל להתקנה ולשימוש, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקרב נהגים שמבלים זמן רב בדרכים.

ביקורות לקוחות

פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: יחידת AC 12v למשאית למחצה, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה



















