מזגן 12v לחניון משאית
הצגת המוצר
מזגן 12v לחניון משאית הוא מוצר חדשני ונוח למטיילים הזקוקים למיזוג אוויר בדרכים. יחידת מיזוג אוויר זו תוכננה במיוחד לשימוש במשאיות וחניונים שיש להם אספקת חשמל 12v DC.

תכונת המוצר ויתרונותיו
יחידת מיזוג זו קומפקטית וקלת משקל, מה שהופך אותה מושלמת לשימוש בחללים קטנים. היחידה כוללת מדחס בעל יעילות גבוהה המספק ביצועי קירור אמינים, גם בתנאים חמים ולחים. היחידה כוללת גם מערכת סינון אוויר מובנית המסירה אבק וחלקיקים אחרים מהאוויר, ומספקת אוויר נקי ורענן למשתמש.


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מזגן 12V ForTruck Camper |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר
מזגן 12v שלנו לחניון משאית עומד בכל תקני הבטיחות למכשירי חשמל. היחידה מתוכננת עם תכונות בטיחות המונעות התחשמלות בשוגג, התחממות יתר או קצרים. היחידה כוללת גם מערכת הגנה מפני מתח נמוך, המגנה על היחידה מפני נזקים הנגרמים על ידי נחשולי מתח או עומס יתר.

חלק מהמאפיינים העיקריים של מזגן 12V שלנו לחניון משאיות כוללות:
- עיצוב קומפקטי וקל משקל;
- מדחס בעל יעילות גבוהה;
- מערכת סינון אוויר מובנית;
- מערכת הגנה על מתח נמוך;
- קל להתקנה ושימוש;
- חסכונית באנרגיה;
- פעולה שקטה.



יישומים
יחידת מיזוג זו מושלמת לנהגי משאיות וחניכים שנוסעים למרחקים וזקוקים למערכת מיזוג אמינה ויעילה. ניתן להשתמש ביחידה במגוון יישומים, כולל:
- תאים של משאיות
- קמפיינים
- קרוואנים
- סירות
- אוהלים
- חדרים קטנים


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: מזגן 12v לחניון משאית, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















