יחידת 12V משאית AC
הצגת המוצר
החום הלוהט מגיע, וגל החום מתגלגל. לנהגי משאיות מגיע אסון חום בלתי נסבל. במהלך היום, הדרך בטמפרטורה הגבוהה שבה ניתן לפזר ביצים מטוגנות, יחד עם המונית הצרה והמחניקה, רק התיאור גורם לאנשים להרגיש מאניות.
ברגע שהמשאית תעצור להעמיס ולפרוק את הסחורה, זה ייקח לפחות מספר שעות ואפילו יותר מעשר שעות. במקרה זה, אם איןמזגן חניה, נהג המשאית לא יוכל לשאת את החשיפה לשמש הקופחת. על מנת לפתור את נקודת הכאב הזו של נהגי משאיות, צוות JUKOOL עיצב יחידה ייעודית למשאית AC 12V עבור סביבת המשאית.

תכונת המוצר ויתרונותיו


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | AC חשמלי למשאיות |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר
יחידת AC למשאית 12V זו בעלת ממד חכם, אינה תופסת יותר מדי תא נוסעים בפנים ובחוץ.




יישומים
יחידת AC למשאית 12V זו יכולה לשמש לכל מקום עם שטח קטן והיא יכולה לספק מתח DC, ניתן להשתמש ב-AC זה. ולספק אוויר קריר.

ביקורות לקוחות
ניסיון מעמיק מאפשר לנו להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות, והתקבל היטב על ידי השוק.

פרופיל החברה

ISO9000,IATF16949 ואישור CE.

אריזה ומשלוח
יחידת AC למשאית 12V שלנו ארוז בקופסת פחמן עם קצף עובש בפנים כדי להגן על יחידת AC.
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: יחידת AC משאית 12v, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















