מיזוג אוויר של משאית קלאסית
הדרכה למוצר
בשל הגבלת עוצמת המצבר של המכונית המקורית ומבחן החימום הגרוע בחורף, מזגן החניה הוא בעיקר מזגן חד-קירור. בדרך כלל, הוא כולל מערכת להעברת קירור בינוני, ציוד מקור קר, התקני קצה וכו', כמו גם מערכות עזר אחרות. כוללים בעיקר: מעבה, מאייד, מערכת בקרה אלקטרונית, מדחס, מאוורר ומערכת צנרת. התקן הטרמינל מנצל את אנרגיית הקירור הנמסרת כדי להתמודד באופן ספציפי עם מצב האוויר בתא הנוסעים, כדי לספק סביבת מנוחה נוחה לנהג המשאית.

פרמטרים עיקריים (מפרט)
| שם מוצר | מיזוג אוויר של משאית קלאסית |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PI01 |
| יכולת קירור | 6000-9000btu |
| הַסָקָה | PTC (אופציונלי) |
| כּוֹחַ | 750W |
| מתח | 12V |
| נוֹכְחִי | 70A |
| חור חיתוך גג | לא קטן מ-600*300 מ"מ |
יתרונות עיקריים
מימד המוצר ופרטי אריזה
חבילת הסטים המלאה של מיזוג אוויר קלאסי למשאית כולל יחידת AC, גומי איטום עמיד למים, שלט רחוק, תושבת תיקון, חיווט וצינורות ואביזרים.
יישומים
זֶהcמיזוג אוויר למשאית קלאסיתניתן להשתמש בכל רכב ואפילו בית קטן בכל מקום בו ניתן לייצר כוח DC. זה יכול לשמש עבור משאיות כבדות, טנדרים, קרוואנים, מכונות חקלאות ובנייה, רכב שטח, יאכטה וסירה, משאית פוד וכן הלאה.
תגובות לקוחות
פרופיל החברה
אריזה ומשלוח
תגיות פופולריות: מיזוג אוויר קלאסי למשאית, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה























