Mini Split Ac למשאיות
JUKOOL mini split ac למשאיות מופעל באמצעות סוללות, כך שהוא לא יושפע גם אם הוא חונה לאורך זמן. זה לא רק פותר היטב את נקודות הכאב הנ"ל, אלא גם יכול להתאים בצורה גמישה את הטמפרטורה והלחות של האוויר בתא הנוסעים, שהוא גם ידידותי לסביבה וגם נוח.
שלח החקירה
הצגת המוצר
הצגת המוצר
סקרים רלוונטיים מראים שכמעט מחצית מנהגי המשאיות למרחקים ארוכים יבחרו לבלות את הלילה ברכבם במהלך התחבורה.
מכיוון שהמזגן המסורתי של המשאית מונע על ידי כוח מנוע, אם נעשה שימוש ביחידת ה-AC המקורית, הוא לא רק יצרוך הרבה דלק, אלא יש לו גם סיכונים נלווים כגון זיהום פליטה, בלאי מנוע והרעלת פחמן חד חמצני לנהג.
JUKOOL mini split ac למשאיות מופעל באמצעות סוללות, כך שהוא לא יושפע גם אם הוא חונה לאורך זמן. זה לא רק פותר היטב את נקודות הכאב הנ"ל, אלא גם יכול להתאים בצורה גמישה את הטמפרטורה והלחות של האוויר בתא הנוסעים, שהוא גם ידידותי לסביבה וגם נוח.

תכונת המוצר ויתרונותיו


פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מיני ספליט AC למשאיות |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר




יישומים


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: mini split ac למשאיות, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה



















