Truck Sleeper Ac
הצגת המוצר
נהגי משאיות מבלים שעות ארוכות בכביש, ועוברים מרחקים עצומים במשאיות שלהם. נסיעות ארוכות אלו עלולות לגבות מחיר מבריאותם הפיזית והנפשית. עם זאת, הזמינות של שירותים מודרניים כמו AC sleeper משאית יכולה להגביר משמעותית את הנוחות והרווחה שלהם.
משאית סליפר AC היא יחידת מיזוג אוויר מיניאטורית המיועדת להכנס למעגן השינה של משאית מסחרית. זה יכול לשמור על האוויר בתוך תא הנוסעים קריר ונוח, ללא קשר לטמפרטורה החיצונית. זה מאפשר לנהג לנוח ולהירגע בהפסקות, מה שמוביל לפרודוקטיביות טובה יותר ולשביעות רצון גבוהה יותר בעבודה.

תכונת המוצר ויתרונותיו
ה-AC סליפר למשאית הוא חובה לכל נהג משאית המעוניין לשפר את הנוחות והפרודוקטיביות שלו. הוא מספק סביבה נוחה למנוחה והרפיה, והוא יכול גם לשפר את הבריאות והרווחה.

התקנת AC sleeper משאית היא תהליך פשוט, ורוב הדגמים הם קומפקטיים וחסכוניים באנרגיה. המשמעות היא שהוא לא יצרוך הרבה חשמל מהסוללה של המשאית ולא יוסיף סכום משמעותי לעלויות התפעול.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | משאית סליפר AC |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר
AC רדום משאית זה בעל ממד חכם, אינו תופס יותר מדי תא נוסעים בפנים ובחוץ.




יישומים
ניתן להשתמש AC רדום משאית זה לכל מקום עם שטח קטן והוא יכול לספק מתח DC, ניתן להשתמש ב AC זה. ולספק אוויר קריר.

ביקורות לקוחות
ניסיון מעמיק מאפשר לנו להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות, והתקבל היטב על ידי השוק.

פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: truck sleeper ac, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















