Universal Truck Ac
הצגת המוצר
נהגי משאיות מכירים היטב את אי הנוחות שמגיעה עם נהיגה בחודשי הקיץ החמים או בלילות החורף הקרים ללא מערכת מיזוג אוויר אמינה. כאן נכנסת לתמונה אוניברסלי משאית AC - מערכת מיזוג המשאית המתקדמת והאמינה בשוק.
עם למעלה מעשרות שנות ניסיון בייצור מערכות HVAC לרכבים, הצוות ב-JUKOOL מבין את החשיבות של לספק לנהגי משאיות מערכת שהם יכולים לסמוך עליה, ללא קשר לתנאי מזג האוויר. לכן תכננו מערכת המקררת את תא הנוסעים בחודשי הקיץ החמים.

תכונת המוצר ויתרונותיו
אחד המאפיינים הבולטים של AC משאית אוניברסלי הוא היעילות האנרגטית שלו. המערכת משתמשת בטכנולוגיה חדישה המפחיתה את צריכת האנרגיה בהשוואה למערכות דומות בשוק. זה מבטיח שנהגי משאיות ייהנו מסביבה נוחה תוך שמירה על עלויות התפעול שלהם נמוכות.

אוניברסלי משאית AC תוכננה גם לעמוד בתנאים הקשים והתובעניים איתם מתמודדים נהגי משאיות על הכביש. הרכיבים הכבדים של המערכת עשויים מחומרים איכותיים כדי להבטיח עמידות ואריכות ימים. יתר על כן, המערכת נבדקה בתנאים קיצוניים, מה שהופך אותה לאמינה גם בטמפרטורות קיצוניות ובסביבות מאובקות.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | אוניברסלי משאית AC |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר

עם AC של משאית אוניברסלי, נהגי משאיות יכולים ליהנות גם מבקרת טמפרטורה אוטומטית. המערכת משתמשת בחיישנים מתקדמים המנטרים את טמפרטורת תא הנוסעים ומכוונים אוטומטית את בקרת האקלים לנוחות אופטימלית. הפקדים הארגונומיים והידידותיים למשתמש גם מקלים על הנהגים להתאים אישית את הסביבה הרצויה להם.



יישומים


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: universal truck ac, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















