מיני אוטובוס מזגן גג
תיאור מוצרים
מזגן גג מיני אוטובוס הינו מערכת מיזוג אוויר מתקדמת ואמינה במיוחד אשר תוכננה במיוחד עבור המיני אוטובוסים. המערכת מספקת נוחות יוצאת דופן לנוסעים, ומבטיחה שהם נשארים רגועים ורעננים במהלך המעבר. מזגן הגג מיני אוטובוס הוא פתרון מלא, המספק קירור אמין ויעיל בעיצוב קומפקטי ומלוטש.
מזגן גג מיני אוטובוס JUKOOL הוא תוספת מצוינת לכל מיני אוטובוס או מתקן תחבורה ציבורית, המספק נוחות ואמינות יוצאות דופן. עם העיצוב המלוטש, היעילות הגבוהה והתחזוקה הקלה שלו, הוא אידיאלי לשימוש מסחרי ואישי. מערכת הבקרה המתקדמת, היעילות האנרגטית ותקני הבטיחות הופכים אותו לחובה עבור כל עסקי התחבורה.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | מיני אוטובוס מזגן גג |
| מותג | JUKOOL |
| דֶגֶם | FT-BAC-E601 |
| מתח מדורג | DC 24V |
| קיבולת קירור סטנדרטית | 9-12KW מתכוונן |
| מתח גבוה | DC600W |
| זרימת אוויר לקירור |
4200 m3/h |
| זרימת אוויר אידוי | 2800 m3/h |
| צריכת חשמל כוללת | פחות מ-8A (600V) |
| מדיום עבודה | R407C |
| נפח הזרקה | 2.5 ק"ג |
| קצב פריקת מדחס | 36 סמ"ק/ר |
פרטי מוצר
1. פונקציונליות: מערכת המזגן על הגג מיני אוטובוס מספקת קירור יעיל באמצעות מדחס בעל קיבולת גבוהה ומאייד קומפקטי. זה יכול לווסת את הטמפרטורה של פנים המיני אוטובוס תוך מזעור הרעידות והרעשים בפנים.
2. התקנה: התקנת מזגן הגג מיני אוטובוס היא פשוטה וקלה, וניתן להתקין אותו תוך שעות ספורות על ידי טכנאי מקצועי.
3. יעילות אנרגטית: מזגן הגג המיני באוטובוס הוא חסכוני באנרגיה ומשתמש באנרגיה מינימלית כדי לספק תוצאות אופטימליות, מה שמאפשר לנהגים לחסוך בעלויות הדלק.


תכונת המוצר
1. יעילות גבוהה: מזגן הגג המיני באוטובוס מספק ביצועים ביעילות גבוהה, מבטיח שהטמפרטורה נשמרת היטב, מפחית את רמת הלחות של האוטובוס ומבטיח שהסביבה בתוך האוטובוס תישאר נוחה.
2. עיצוב מלוטש: העיצוב של מזגן הגג של מיני אוטובוס הוא אלגנטי, קומפקטי ואווירודינמי. הוא נועד להתאים על הגג של אוטובוס מיני מבלי ליצור עומס.
3. תחזוקה קלה: התחזוקה של מזגן הגג המיני באוטובוס קלה ונטולת טרחה, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת לשימוש מסחרי ואישי.
4. מערכת בקרה מתקדמת: מזגן הגג מיני-בוס מצויד במערכת בקרה מתקדמת המאפשרת לנהג או לנוסעים להתאים את הטמפרטורה וזרימת האוויר בהתאם לצרכיהם.
5. חומר איכותי: מזגן הגג של מיני אוטובוס עשוי מחומרים איכותיים המגנים עליו מפני תנאי מזג אוויר קשים ואבק.

ביקורות לקוחות
מזגן גג JUKOOL מיני אוטובוס מיועד לשימוש במיני אוטובוסים ומתקני תחבורה ציבורית אחרים. הוא מתאים גם לשימוש אישי וניתן להשתמש בו במגוון תרחישים, כולל בתי ספר, בתי חולים, בתי מלון ובתי מגורים.

פרופיל החברה

מזגן גג מיני אוטובוס JUKOOL עובר בדיקות בטיחות קפדניות כדי להבטיח שהוא בטוח עבור הנוסעים והנהג. הוא תוכנן ונבדק כדי לעמוד בכל תקני הבטיחות, כולל הסמכת ISO 9001, CE, RoHS והסמכת CCC.

תערוכת JUKOOL

אריזה ומשלוח
תגיות פופולריות: מיני אוטובוס מזגן גג, סין, יצרנים, מפעל, מותאם, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















