יחידת AC על הגג עבור מיני אוטובוס
תיאור מוצרים
יחידת AC על הגג עבור מיני אוטובוסים היא דרך מצוינת לספק מיזוג אוויר לנוסעים ברכב קטן. מוצר זה נועד להיות קומפקטי ויעיל, ומספק סביבה נוחה לנוסעים באוטובוס מיני.
יחידת AC גג JUKOOL למיני אוטובוסים היא מוצר מצוין לאספקת מיזוג יעיל ונוח ברכבים קטנים. הוא מתוכנן עם מספר תכונות ופרטים כדי להבטיח ביצועים מיטביים, ונבדק על פי תקני בטיחות מחמירים כדי להבטיח את בטיחות הנוסעים וכלי הרכב. עם הרבגוניות והיעילות שלה, יחידת AC על הגג עבור מיני אוטובוסים היא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש להוסיף מיזוג אוויר לרכב קטן.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | יחידת AC על הגג עבור מיני אוטובוס |
| מותג | JUKOOL |
| דֶגֶם | FT-BAC-E601 |
| מתח מדורג | DC 24V |
| קיבולת קירור סטנדרטית | 9-12KW מתכוונן |
| מתח גבוה | DC600W |
| זרימת אוויר לקירור |
4200 m3/h |
| זרימת אוויר אידוי | 2800 m3/h |
| צריכת חשמל כוללת | פחות מ-8A (600V) |
| מדיום עבודה | R407C |
| נפח הזרקה | 2.5 ק"ג |
| קצב פריקת מדחס | 36 סמ"ק/ר |
פרטי מוצר
יחידת AC גג JUKOOL למיני אוטובוסים מעוצבת עם מספר תכונות מפורטות כדי להבטיח ביצועים מיטביים. היחידה משלבת רכיבים איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת כדי לספק פעולה אמינה ויעילה.
היחידה מגיעה מצוידת במדחס קירור בעל ביצועים גבוהים, המאפשר לה לקרר ביעילות חלל תוך שימוש באנרגיה מינימלית. היחידה כוללת גם מאוורר יעיל ביותר, שמזרים את האוויר הקריר סביב הרכב כדי לשמור על נוחות הנוסעים.
יחידת ה-AC מתוכננת גם עם חיישנים ובקרות מתקדמים, המכוונים אוטומטית את הטמפרטורה, זרימת האוויר וגורמים נוספים כדי להבטיח נוחות מיטבית לנוסעים.


תכונת המוצר
יחידת AC על הגג של JUKOOL לאוטובוסים מיני מתוכננת עם מספר תכונות כדי לספק זרימת אוויר יעילה בתוך חלל קומפקטי. היחידה קומפקטית וקלת משקל, מה שמקל על ההתקנה באוטובוס מיני. הוא גם חסכוני באנרגיה, משתמש רק בכמות קטנה של חשמל כדי לשמור על נוחות האוטובוס.
היחידה פועלת ברמת רעש שקטה ונמוכה, מה שמבטיח שהנוסעים יוכלו לנסוע בנוחות מבלי להפריע לצליל היחידה. יחידת ה-AC מתוכננת גם עם נפח אוויר גבוה וצריכת חשמל נמוכה, מה שמאפשר לה לקרר ביעילות חלל תוך חיסכון באנרגיה.

ביקורות לקוחות
יחידת AC גג JUKOOL למיני אוטובוסים מיועדת לשימוש במגוון תרחישים. הוא אידיאלי לשימוש באוטובוסים קטנים או כלי רכב אחרים, שבהם המקום מוגבל וקירור יעיל הוא חובה.
יחידת AC מתאימה לשימוש במגוון יישומים, לרבות תחבורה ציבורית, סיורים, שירותי הסעות פרטיים ועוד.

פרופיל החברה

יחידת AC על הגג של JUKOOL למיני אוטובוסים עוצבה מתוך מחשבה על בטיחות. הוא נבדק על פי תקני בטיחות מחמירים, ונועד לספק קירור יעיל מבלי להוות סיכון לנוסעים או לרכב.
היחידה מצוידת במספר מאפייני בטיחות, לרבות מערכות כיבוי אוטומטיות במקרה של תקלה או בעיה אחרת. זה מבטיח שיחידת ה-AC אינה מהווה סיכון כלשהו לנוסעים או לרכב עצמו.

תערוכת JUKOOL

אריזה ומשלוח
תגיות פופולריות: יחידת AC על הגג למיני אוטובוס, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה
















