יחידת 24 וולט משאית AC
הצגת המוצר
יחידת AC משאית 24 וולט היא יחידת מיזוג אוויר חדשנית ויעילה שתוכננה במיוחד עבור משאיות. מוצר זה קל להתקנה ומספק נוחות מירבית לנהג בנסיעות ארוכות בכביש.

תכונת המוצר ויתרונותיו
- עיצוב קומפקטי וקל משקל
- יכולת קירור מהירה
-בקר LCD דיגיטלי קל לשימוש
- מערכת ניתוק מתח נמוך
- עומד בתקני בטיחות ובתקנות

יחידת ה-AC של משאית 24 וולט שלנו תוכננה ויוצרה מתוך מחשבה על בטיחות. הוא עומד בכל תקני הבטיחות והתקנות הנדרשים, מה שמבטיח יחידת מיזוג אוויר בטוחה ואמינה למשאיות.

פרמטרים של מוצר
| שם מוצר | יחידת AC של משאית 24 וולט |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PV01/02 |
| מתח | DC12V/24V |
| כּוֹחַ | 750W/850W |
| נוֹכְחִי | 70A/40A |
| חומר קירור | R134a/600g |
| יכולת קירור | 6000-9000BTU |
| מִשׁקָל | 30 ק"ג |
| מרחב קירור | 6-8מ"ר מקסימום |
מימד ופרטים של המוצר

יחידת AC משאית 24 וולט היא יחידת מיזוג קומפקטית וקלת משקל הניתנת להתקנה על גג המשאית. יש לו את היכולת לקרר תא משאית במהירות רבה ופועל באמצעות ספק כוח 24-וולט. המוצר מגיע עם בקר LCD דיגיטלי קל לשימוש המאפשר בקרת טמפרטורה מדויקת. היחידה כוללת גם מערכת ניתוק מתח נמוך המונעת נזק למצבר ולמדחס.



יישומים
יחידת AC למשאית 24 וולט שלנו אידיאלית עבור משאיות הפועלות על ספק כוח 24-וולט. זה מושלם עבור משאיות לטווח ארוך, משאיות משלוחים וסוגים אחרים של רכבים מסחריים. עם יכולת הקירור המהירה והעיצוב היעיל שלה, היחידה מספקת נוחות מירבית לנהגים במהלך נסיעותיהם הארוכות על הכביש.


פרופיל החברה


אריזה ומשלוח
שאלות נפוצות


תגיות פופולריות: יחידת AC משאית 24 וולט, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה




















