Ac For Truck Cab
הדרכה למוצר
עם ההתפתחות המתמשכת של הזמן, גם רמת החיים של אנשים עולה, ומוצרי רכב חדשים שונים הופיעו לשוק, ומזגני חניההם אחד מהם.
כמובן, סיבה חשובה נוספת לכך שמזגני חניה כל כך פופולריים היא היתרונות של המוצר עצמו. המקום בתא המשאית מוגבל, והנהג לרוב נח במכונית.בקיץ, המונית הקטנה מחניקה, במיוחד לאחר חשיפה לשמש, הטמפרטורה של המונית יכולה להגיע ל-40-50 מעלות . בסביבה זו, נהגי משאיות מועדים למכת חום.עם זאת, מזגני משאיות מסורתיים מסתמכים על כוח המנוע לנהיגה, אשר לא רק צורך דלק, שוחק את המנוע, ואף עלול לגרום לסיכון של הרעלת פחמן חד חמצני לנהג.
לכן, במגבלות של תנאים שונים, נהגי משאיות יבחרו במזגני חניה.ו-JUKOOL ac למונית משאית ליווה נהגי משאיות רבים בקיץ קשים בזה אחר זה, וצברה מוניטין מצוין.

פרמטרים עיקריים (מפרט)
| שם מוצר | AC עבור מונית משאית |
| מותג | JUKOOL |
| מספר דגם. | FT-TAC-PI01H |
| יכולת קירור | 6000-9000btu |
| הַסָקָה | MAX 3400Btu |
| כּוֹחַ | 750W |
| מתח | 12V |
| נוֹכְחִי | 70A |
| חור חיתוך גג | לא קטן מ-600*300 מ"מ |

יתרונות עיקריים


מימד המוצר ופרטי אריזה
חבילת הסטים המלאה של AC למונית כולל יחידת AC, גומי איטום עמיד למים, שלט רחוק, תושבת תיקון, חיווט וצינורות ואביזרים.

יישומים
AC זה עבור מונית משאית יכול לשמש בכל רכב ואפילו בית קטן בכל מקום בו ניתן לייצר כוח DC. זה יכול לשמש עבור משאיות כבדות, טנדרים, קרוואנים, מכונות חקלאות ובנייה, רכב שטח, יאכטה וסירה, משאית פוד וכן הלאה.

מזגן אחר של מותג JUKOOL

פרופיל החברה


אריזה ומשלוח

תגיות פופולריות: ac למונית משאית, סין, יצרנים, מפעל, מותאם אישית, סיטונאי, זול, מחיר נמוך, למכירה, במלאי, תוצרת סין
אולי גם תרצה
שלח החקירה

















